nase-sluzby

MEDIACE

Konzultace s mediátorem (tím je nestranná osobou, zpravidla s právním a terapeutickým vzděláním) nabízíme všem, kteří jsou v rozvodovém řízení, rozchází se s partnerem a řeší nastavení nových pravidel při péči o společné děti, rádi by se vyhnuli zdlouhavému a nákladnému soudnímu řízení (dohoda o úpravě poměrů k dětem, dohoda o nastavení styku rodičů s dětmi, dohoda o výši výživného, vypořádání společného majetku atd.).
Mediace je dobrovolné mimosoudní řešení sporů za pomoci třetí nezávislé osoby - mediátora. Mediátor pomáhá oběma stranám v komunikaci a hledá řešení pro ně přijatelné. Řešení se snaží nalézt sami účastníci mediace, neboť nejlépe znají rodinnou situaci, potřeby a zájmy svých dětí. Mediace končí uzavřením mediační dohody, která je přijatelná pro oba účastníky mediačního procesu. Cílem mediace není vítězství jedné či druhé strany, ale rodiny jako celku.


Mediace Vám může přinést:

  • Rychlé a důstojné vyřešení sporu
  • Úlevu od dlouhotrvajícího soudní řízení
  • Klid a úlevu pro Vaše děti
  • Finanční úsporu za náklady na soudní řízení

Mediaci v Praze nabízí:

Mgr. Zuzana Holubová

V případě zájmu o mediaci se objednejte pomocí e-mailu na info@gaudia.cz nebo nám zavolejte do Prahy na číslo: +420 242 487 327, +420 773 993 036.

TOP